Halloweenská fotosoutěž

psi-mafie-halloween-1160x200-page

Nazdar Mafiáni,

tak jsem se rozhodl, že se na Halloween trošku rozšoupnu a něco vám nadělím. Ale jako vždycky, je to něco za něco. Jako každý kmotr se rád kochám uměním a to nejkrásnější umění jsou vaše fotky. Vyhlašuji tedy Mafiánskou Halloweenskou fotosoutěž.

O co hrajeme?

O objednávku zadarmo. A to už, myslím si, stojí za to se pořádně vyšvihnout a udělat pár pěkných výcvaků. Takže, objednejte u Mafie nějaký kontraband a pak pošlete fotku svého mazlíčka s halloweenským motivem. Ta nejlepší od nás dostane příští objednávku ve stejné výši zadarmo, druhá dostane slevu 50% a třetí 20%. Ale musíte se pořádně snažit, protože hlavní porotce je náš Kryštof, a jak je mladý, tak má velké nároky! :) Takže klidně přidejte na fotku i sebe nebo napište mafiánský slogan - fantazii se meze nekladou :)

Kmotr

P. S. Sice už přesně víte, co máte dělat, ale do jistoty úplné podmínky Mafiánské Halloweenské fotosoutěže:

1. Soutěže se zúčastní každý, kdo v období od 26. 10. 2018 od 10:30 do 4. 11. 2018 do 23:59 (dále jen "doba trvání soutěže") učiní nákup na e-shopu www.psimafie.cz a následně nejpozději do 6. 11. 2018 odešle na e-mail kmotr@psimafie.cz s uvedením předmětu e-mailu Fotosoutěž fotografii svého domácího mazlíčka na halloweenské téma a číslo své objednávky.

2. Učiní-li účastník v době trvání soutěže více nákupů, může se do soutěže registrovat vícekrát, vždy však za splnění podmínek v bodu č. 1, tj. zaslání unikátní fotografie a čísla objednávky.

3. Výběr nejlepších fotek a následně výherců provede porotce Kryštof Incédi. Výherci budou oznámeni 8. 11. 2018.

4. Výhry v soutěži jsou následující:

1. místo - sleva na následující objednávku ve výši 100% soutěžní objednávky

2. místo - sleva na následující objednávku ve výši 50% soutěžní objednávky

3. místo - sleva na následující objednávku ve výši 20% soutěžní objednávky

5. Účastník si nemůže nárokovat jinou výhru, než kterou obdržel. Výhry nelze vyplatit v hotovosti. Lhůta pro vyčerpání výherní slevy, tj. provedení objednávky, na niž bude sleva čerpána, je do 31. 12. 2018. Sleva může být čerpána pouze na následující objednávku po soutěžní objednávce. V případě nevyčerpání celé slevy se sleva nepřevádí na další objednávku.

6. Účastník souhlasí s uveřejněním zaslané soutěžní fotografie, svého jména a jména svého domácího mazlíčka na stránkách e-shopu www.psimafie.cz a na facebookové a instagramové stránce e-shopu www.psimafie.cz.

7. Účastník souhlasí se zařazením své e-mailové adresy do e-mailové databáze e-shopu www.psimafie.cz a se zasíláním reklamních sdělení na svou e-mailovou adresu. Zasílání reklamních sdělení může účastník kdykoliv sám zrušit.

8. Osobní údaje účastníků jsou zpracovány v souladu s Podmínkami pro ochranu osobních údajů e-shopu www.psimafie.cz.