ACME ALPHA Jednotónová píšťalka 211 1/2 černá + řemínek ZDARMA!

Kód: WW00092898
Sleva po registraci
Značka: ACME whistles
398 Kč –12 %
ACME ALPHA Jednotónová píšťalka 211 1/2 černá  + řemínek ZDARMA!
398 Kč –12 % 349 Kč
Skladem

Nová píšťalka Acme Alpha je ještě hlasitější s ostřejším zvukem, což umožňuje, aby ji pes slyšel jasněji. Alpha také poskytuje největší flexibilitu při změně dechu, stylu pískání a výběru povelů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Píšťalka ACME Alpha byla vyvíjena více než čtyři roky ve spolupráci s profesionálními trenéry s cílem vytvořit bezkonkurenční píšťalku. Patentované zvukové komory nabízejí efektivnější využití vzduchu. To znamená jasnější zvuk při používání povelů a lepší reakce psa pracujícího na blízko i na vzdálenost. Nové ACME ALPHA píšťalky vám poskytují největší flexibilitu při změně dechu, stylu pískání a výběru povelů.

Komfortní materiál nabízí měkkost v ústech a perfektní manipulaci za každých podmínek. ACME ALPHA je nejúčinnější píšťalka, jaká byla kdy vyrobena. Její generované frekvence jsou nyní soustředěny ve středním oktávovém rozsahu sluchu psa, což umožňuje psovi slyšet jasněji. Její moderní design zahrnuje nový pohodlný úchop v ruce a v ústech. Stačí do ní dýchat, abyste získali kvalitní zvuk, který vám umožní produkovat povely tak tiše, že jsou pro lidi téměř neslyšitelné – ideální pro blízké pracující psy.

ALPHA se snadněji používá a produkuje mnohem větší rozmanitost pískavých zvuků a stylů, takže majitelé mohou efektivně komunikovat se svým psem, což pomáhá udržovat kontrolu nad ním.

  •  vylepšený výkon a kontrola vašich povelů
  • Comfort Grip dodává stabilitu v ruce za všech povětrnostních podmínek
  • jednodušší foukání díky snížení ztráty vzduchu, což umožňuje tišší znějící a citlivější povely
  • vyrobené ve Velké Británii s použitím technologicky nejpokročilejších materiálů a výrobních metod pro vytvoření špičkového produktu na světě

VĚTŠÍ VZDÁLENOSTI
ACME ALPHA dává možnost pracovat se psem na ještě větší vzdálenosti s až 17% zvýšením pracovního rozsahu.

REAKTIVNĚJŠÍ
Frekvence generované ACME ALPHA jsou soustředěny ve středním oktávovém rozsahu sluchu psa, což umožňuje, aby ho pes slyšel jasněji.

OSTŘEJŠÍ ZVUK
ACME ALPHA je o 8% hlasitější s ostřejším zvukem, díky čemuž je pro psa ještě jednodušší interpretovat různé povely.

ČTYŘI ROKY V PŘÍPRAVĚ
Ve spolupráci s nejlepšími světovými trenéry psů se uskutečnil rozsáhlý výzkum a vývoj s cílem vytvořit nejlepší píšťalku pro psy na světě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Píšťalky na psy ACME 211 1/2
Barva: Černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: