Krmivo pro psy

Víte, jak správně krmit vašeho psa? Možností je celá řada. Štěňata, dospělí psi a senioři mají odlišné požadavky na výživu, proto nabízíme jedinečné granule pro štěňata, dospělé psy a psí seniory. Výběr si ale můžete usnadnit a rozhodnout se pouze jednou. Granule pro všechny věkové kategorie (All life stage) jsou speciálně vyrobeny tak, aby odpovídaly výživovým potřebám psů od štěněčího věku až po seniora.

Kvalitní krmivo pro psy je základním kamenem pro zdravý život vašeho mazlíčka. Výběrem krmiva vyrobeného z kvalitních a čerstvých vstupních surovin můžete do budoucna předcházet různým zdravotním komplikacím. Na prvním místě ve složení těch nejlepších granulí by se vždy mělo nacházet maso. Vyhýbejte se granulím, které obsahují na prvních příčkách kukuřici, pšenici a sóju. Můžete dokonce hledat přímo v naší nabídce bezobilných granulí, kde jsou obiloviny nahrazeny bramborami, sladkými bramborami nebo amarantem.

U nás najdete vše od granulí, přes konzervy a pamlsky až k doplňkům stravy. Můžete tak vašemu parťákovi udělat radost masovou konzervou k večeři, nebo ho motivovat výcvikovými pamlsky. Jestli se ho chcete na chvíli zbavit, tak sáhněte po sušených pamlscích, které ho zabaví na delší dobu. Na podporu různých zdravotních komplikací nebo ochucení granulí můžete zvolit z nabídky přírodních olejů

Pokud s výběrem toho správného krmiva váháte, nebojte se na nás obrátit.

 

Nejprodávanější

1
5490115490
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
{A}Věk psa
{E}Hlavní druh masa
{I}Váha balení
Značka

Stránka 1 z 195 - 3498 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 195 - 3498 položek celkem