Hračky pro psy

Tak už ten balonek hoď! Pojď se přetahovat! Koukej, jakého mám krásného plyšáčka! Taky to znáte? My ano. Každý pes je více či méně hračička a potřebuje nějakou zábavu, kterou si bude krátit dlouhé chvíle. Hračky jsou výbornou zábavou nejen na dobu, kdy musíte odejít do práce. Věřte, že za pár minut společného hraní vás bude váš mazlík milovat.

Jestli je neunavitelný aportér, můžete si pomoci výběrem některého z házečů, které vám zaručí, že už nikdy nebudete muset sahat na mokrý a poslintaný míček. Někdy ho naopak potřebujete zabavit na delší dobu, aby si třeba zkrátil čekání na váš návrat domů. K tomu jsou naprosto perfektní plnící hračky, které jednoduše naplníte chutnými pamlsky a necháte ho, aby je různými způsoby dostal ven. K okusování a přirozenému čištění zubů psa jsou tou nejlepší volbou dentální a žvýkací hračky

Radost uděláme i majitelům ničitelů hraček. Vyberte mu některou z hraček z odolné termoplastické gumy, která je velmi odolná a vydrží i toho největšího dravce.

A jako taková třešnička na dortu... Už jste otestovali jeho inteligenci a trpělivost vašeho psa některou z interaktivních hraček? Ještě ne? No tak směle do toho! Interaktivní hračky nabízí výběr mezi různými úrovněmi, od začátečníků po pokročilé vychytralé psy, kteří si poradí s každou novou nástrahou. Výbornou mentální zábavou jsou také čmuchací koberečky, protože čichání, stejně jako kousání, je naprostou přirozeností psa a tato činnost ho skvěle unaví.

 
18
17221181722
Značky
 
 
 
 
 
 
 
Barva
Materiál hračky
Určení hračky
Značka
Zvuk

Stránka 1 z 54 - 961 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 54 - 961 položek celkem