Věrnostní slevy

Slevy až 10% pro věrné Mafiány!

Mafie je jako rodina! A rodina si má pomáhat! Proto i my na Psimafie.cz pomáháme členům naší velké mafiánské (nejen) psí rodiny. Registrujte se, staňte se členy rodiny a nakupujte u nás ještě levněji!

banner-vernostni-slevy

Sleva 2% za registraci

My mafiáni si vážíme nových členů. Proto vám přidělíme slevu 2% na většinu zboží hned po registraci. Ano, čtete správně, ještě u nás ani nenakoupíte a už máte slevu! Hned na první objednávku! A to není zdaleka vše!

Sleva 5% a 10% pro stálé zákazníky

Pravidelná spolupráce s mafií se vám vyplatí! Po registraci budete zařazeni do našeho věrnostního slevového programu a poté už budete v mafiánském žebříčku jen stoupat :) Nezapomeňte se proto při každé objednávce přihlásit k vašemu účtu, abychom vás za vaši věrnost mohli odměnit. Jakmile vaše nákupy přesáhnou danou částku, bude vám automaticky přidělena příslušná sleva, kterou uvidíte v přehledu vašeho mafiánského účtu.

tlacitko-registrace-plus-text

Na co se slevy vztahují

Věrnostní slevy pro registrované koncové zákazníky se vztahují na chovatelské potřeby, výcvikové pomůcky, vitamíny, pamlsky a také na vybraná krmiva pro psy a kočky*. Slevy se nevztahují na akční zboží (zlevněné zboží, vícebalení, zvýhodněné sety).

* Věrnostní slevy se vztahují na krmiva značek: Annamaet, Applaws, Arden Grange, Artemis, Barking Heads, Belcando, Best Breeder,  Bewi dog, Calibra, Diamond, Diamond Naturals, Dibaq Sense, Dog Lovers Gold, Doxneo, Essential, Farm Fresh, First Mate, Goodstuff, Harper and Bone, Leonardo, Magnusson, Marp, Natural Breeder, N&D Farmina, Nuova Fattoria, Optimanova, Petcurean (Now!Fresh, Go!), Primordial, Taste of the Wild, Vivere.

Pravidla pro poskytování slev

Věrnostní slevy mohou být poskytnuty pouze registrovaným koncovým zákazníkům. Pokud bude objednávka učiněna bez přihlášení k účtu, nebude započítána do věrnostního programu. Dřívější objednávky učiněné bez registrace rovněž nebudou započítány.

Věrnostní slevy se nesčítají, platná je vždy ta vyšší ze slev. Věrnostní slevy se vztahují také na zákazníky zařazené v programu chovatelského klubu „Mafia Breeder’s Club”, nevztahují se však na produkty zlevněné již v rámci tohoto programu.

Vyhrazujeme si právo nepřidělit slevu bez udání důvodu, měnit podmínky slev nebo platnost slev ukončit.