Z technických důvodů budou veškeré objednávky expedovány od pondělí 22. 4. 2024. Děkujeme za trpělivost.

Granule pro psy

Věděli jste, že výběrem kvalitních granulí můžete v budoucnu předcházet vzniku různých zdravotních komplikací a onemocněním? Naše nabídka granulí obsahuje širokou škálu nejlepších krmiv pro psy všech věkových kategorií, plemen a velikostí. Vybírat tak můžete z granulí přímo pro štěňata, dospělé psy, seniory, nebo také z kategorie pro psy všech věkových skupin. Zvolením některých granulí z kategorie pro psy všech věkových skupin si velice usnadníte život. Tyto granule mají přizpůsobené výživové hodnoty tak, aby vyhovovaly všem psům od štěněte až po seniora. Jestliže máte doma cvalíka, pak hledejte dietní granule v sekci light.

#ShowMore#

Porozhlédněte se mezi prémiovými, superprémiovými a holistickými granulemi. Oblíbené jsou dnes krmiva bez obilovin (grain free), monoproteinová (s jedním druhem masa) nebo hypoalergenní. Výběr granulí můžete také přizpůsobit aktivitě vašeho pejska, to pravé u nás totiž najde postelový povaleč, ale i aktivně pracující pes. A co teprve ta nabídka různých druhů masa? Ať už je to pažravec, nebo do tlamičky jen tak něco nevezme, tady určitě najde takové granule, od kterých už nedá packy pryč.

Pokud je váš pejsek kastrovaný, nebo má zdravotní potíže, kterým potřebuje přizpůsobit krmivo, můžete ve filtrech v levém sloupci filtrovat potřebné hodnoty bílkovin, tuků, fosforu atd. Vybrat ty správné granule může být někdy opravdový oříšek, jestli si nevíte rady, neváhejte se na nás obrátit.

Nejprodávanější

1686 položek celkem
Marp - odměrka na granule 1ks
Sleva po registraci
3 Kč
WW00034596
ESSENTIAL Contour 2,5kg
Sleva po registraci
536 Kč
7069
Nahoru
Další produkty