Granule bez obilovin (grain-free) pro psy všech věkových kategorií

Jaké granule vybrat pro vaše štěňátko? A co pro dospěláka? Máte doma psího seniora? Tak to určitě hledáte nové granule, které budou vhodné pro jeho věk. Teď už nemusíte. U granulí určených pro všechny věkové kategorie vyberete jednou a krmíte jimi už navždycky.

A co lepšího pro něj můžete vybrat než bezobilné granule plné masa? Grain free granule neobsahují obiloviny, pšenici, kukuřici ani sóju, proto jsou velmi dobře stravitelné. Obiloviny a lepek patří k nejčastějším alergenům, takže jsou v tomto případě bezobilné granule tou nejlepší variantou, kterou můžete pro svého psa alergika zvolit. Také nezakyselují organismus, což ocení pejsci s citlivým zažíváním.

Obiloviny jsou nejčastěji zastoupeny bramborami, batáty (sladkými bramborami) nebo amarantem. Amarant je superpotravina, pocházející z Jižní Ameriky, která je bohatá na rostlinné bílkoviny, vlákninu a vitaminy. Už před tisícovkami let patřil k oblíbeným surovinám Aztéků a Inků.

Vaše štěně, dospěláka, ale i psího seniora určitě potěší menší velikost granule. S menšími granulkami už se nebude muset prát a zvesela je všechny zbaští.

 
11
54901115490
Značky
 
 
 
 
{A}Věk psa
{B}Velikost psa
{C}Kvalita
{D}Určení
{E}Hlavní druh masa
{F}Hodnota bílkovin
{G}Hodnota tuků
{H}Hodnota vlákniny
{I}Váha balení
{J} Hodnota fosforu
{K} Hodnota vápníku
Značka

Stránka 1 z 7 - 117 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 7 - 117 položek celkem