Firedog 3-dílný dummy 2,0 kg oranžový s kožešinou

Kód: F7B3E059
Sleva po registraci
Značka: FIREDOG
950 Kč
Momentálně nedostupné

Firedog 3-dílné dummy s králičí kůží imitují svým tvarem při loveckém výcviku srstnatou zvěř, podporují správné držení ve středu, přičemž dvě části po stranách volně visí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

3-dílný dummy s kožešinou je ve střední části obalený králičí kožešinou a dokonale imituje svým tvarem reálnou zvěř. Je vhodný zejména při loveckém tréninku. 3-dílný dummy podporuje správný úchop psa, nakolik ho pes musí chytit přesně ve středu, zatímco zbylé dva díly volně visí, čímž se simuluje aportování zvířecího těla. Tyto visící dva díly eliminují možnost psa třást aportem při přinášení. Vyrobený z vysoce kvalitního odolného materiálu, s králičí kožešinou, může se pachovat. Dostupný v 5 provedeních s různou váhou. Krční svaly psa postupným tréninkem s různě těžkými dummy (od 800 g do 5 kg) zpevní. Materiál: 100% nylon, králičí kožešina Délka: cca 64 cm Průměr: cca 10 cm Váha: 1,5 kg, 2,0 kg, 2,5 kg, 3,0 kg, 4,0 kg Upozornění: Dummy nejsou určeny na hraní a přetahování. Dummy nahrazuje při tréninku zvěř a jeho účelem je trénování přinášení, resp. hledání. Nenechávejte vašeho psa s dummy bez dozoru a nedovolte mu ho kousat. Pokud jsou dummy po tréninku mokré, ponechte je volně sušit na vzduchu, ne na přímém slunci. Kontrolujte pravidelně stav vašich tréninkových pomůcek a pokud zjistíte jejich poškození, nepoužívejte je dál. Předejdete tak možnému poranění vás nebo vašeho psa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Firedog 3-dílné dummy s kožešinou uprostřed, Oranžové aporty a dummy, Aporty a dummy 2,0kg, Aporty a dummy s kožešinou
Hmotnost: 2 kg
Značka: FIREDOG
Barva: Oranžová
Kožešina: Ano
Určení hračky: Aportovací, Dentální, žvýkací
Váha aportu: 2,0kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: