Interaktivní hračky pro psy a hlavolamy

Říkáte si, jak otestovat inteligenci vašeho psa? Interaktivní hračky a hlavolamy jsou dokonalou volbou. Vybrat si můžete z více úrovní, ať už pro úplné začátečníky, nebo pro vychytralé psí filuty. Páníčci jistě ocení precizní zpracování, a to většinou ze dřeva nebo z plastu.

Pejsci si moc rádi poběhají na louce nebo v parku, ale potřebují taky zaměstnat hlavu. Interaktivní hračky nutí psa přemýšlet, čímž dochází k jeho psychické únavě. A co dělá psychicky unavený pes? Odpočívá, správně. Z toho jasně vyplývá, že když psa unavíte, předcházíte tím nechtěnému chování po dobu vaší nepřítomnosti. A na rozdíl od fyzické aktivity, psychická aktivita unavuje psa rychleji. Stačí tedy pár minut hry a máte vystaráno.

Co psa určitě potěší je voňavý pamlsek, který se ukrývá někde uvnitř hračky. Vyberte si některé z našich výborných pamlsků. Navíc můžete hlavolamy používat jako zpomalovače pro hltající psy, kdy jim do hlavolamu umístíte celou krmnou dávku a necháte ho, aby se k ní pomalu dopracoval. Tak zajistíte, že večeři nezblajzne během pár vteřin.

Hlavolamy ani interaktivní hračky psovi nenechávejte volně k dispozici po dobu vaší nepřítomnosti, mohlo by dojít k jejich poničení. Hračky používejte pouze pod dozorem.

 
141
7541141754
Značky
 
 
 
 
 
 
 
Barva
Materiál
Určení hračky
Značka
Zvuk

Stránka 1 z 3 - 39 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 39 položek celkem