Kdo je mafie?

Kdo je Mafie a proč zrovna my?

Tym_PsiMafie_1

Jsme úspěšní vůdci a výcvikáři. Dlouhodobě s našimi labradorskými retrívry reprezentujeme ČR na nejvyšších evropských soutěžích. Neustále se vzděláváme, objevujeme nové výcvikové metody a testujeme výcvikové pomůcky. Pro sebe i pro vás. Jsme specialisté na lovecký výcvik, ale najdete u nás pomůcky i pro řadu dalších psích sportů.

Jsme chovatelé a pro naše psy a majitele našich štěňátek chceme jen to nejlepší. Díky našim zkušenostem vám pomůžeme vybrat to správné kvalitní krmivo nebo vám poradíme, když má váš psí parťák problémy. Řada chovatelů je členy našeho chovatelského klubu, takže můžeme pomáhat i vašim štěňátkům.

Jsme prostě Mafie :) U nás najdete všechno. Přes 13000 položek. To už je nějaký výběr. A co nemáme, to seženeme. A pěkně rychle :)

Pro Mafii je nejdůležitější rodina. A tou jste pro nás vy a vaši parťáci. S vámi se cítíme dobře a vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Spousta z vás už ví, že vám odpovídáme po večerech, o víkendech. Tak, jako jsou pro nás i pro vás psi největším koníčkem a život s nimi jedním velkým zážitkem, stejně tak bychom si přáli, aby takovým zážitkem byl i nákup u nás. Přejeme vám tedy zážitkové mafiánské nakupování!

Martin & Táňa