Miska Road Refresher ™ velká 01,4 l šedá

Kód: WW00161218
530 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Road Refresher miska na vodu je důmyslný vynález, který eliminuje nehody způsobené rozlitím nebo nespôsobným pitím až o 90%.

Ideální pro použití doma nebo při cestování.

Doma: Miska Road Refresher zabrání rozlití vody při náhodném zakopnutí a dlouhé uši a brada Vašeho miláčka zůstanou suché.

Road Refresher je také užitečným pomocníkem při cestování - při pití z ní pes nabere jen omezené množství vody, a tak zanechá pejska i okolí misky suché a čisté. Miska Road Refresher omezí šplouchání při nezpůsobilém pití vody až o 90%.

Během cestování: Road Refresher můžete naplnit vodou a bezpečně ponechat v autě i během jízdy a Váš pes může mít neomezený přístup k čerstvé vodě, kdykoliv ji potřebuje. Už nikdy více se žádná voda nevylije.

Jak to funguje: Miska Road Refresher obsahuje vyjímatelný talíř s dírkami, které propustí dostatek vody na to, aby se Váš pes mohl napít vždy, když se mu zažádá a zároveň omezí pohyb vody během zatáček, brzdění, zakopnutí nebo při podobných mokrých nehodách.

Miska Road Refresher má podstavu se suchým zipem, takže neklouže na kobercích nebo na čalounění a obsahuje dodatečné podložky, aby jí použijte bylo bezpečné i na jiných površích. Vyrobená z tepelně odolného tvrzeného polypropylenu, snadno se rozebírá, čistí a opět skládá. Není potřeba žádný zvláštní trénink, Váš pes bude považovat pití z misky Road Refresher za přirozené.

Rozměry: Road Refresher L: objem 1,4 L Vhodná pro všechny velikosti a plemena.

Průměr základny: 242 mm, výška 102 mm, průměr napájecího otvoru 120 mm

Road Refresher S: objem 0,6 L Průměr základny 190 mm, výška 78 mm. Průměr napájecího otvoru 92 mm.

Dostupná ve více barvách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Misky a pamlskovníky
Hmotnost: 0.3 kg
Materiál: Silikon
Barva: Šedá
Použití: Cestovní miska
Určení hračky: Interaktivní, hlavolamy, Plovoucí
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: