Představujeme The Goodstuff - nové revoluční krmivo pro psy

1160x441-web-banner-goodstuff

●●●

Revoluční krmivo The Goodstuff je již dostupné na našem e-shopu! Jsme výhradním dovozcem do ČR a SR. Chcete-li The Goodstuff nabídnout svým zákazníkům, neváhejte nás kontaktovat.

●●●

THE GOODSTUFF

Příroda stvořila psa dokonalého…tato myšlenka stála na počátku naší vize o revolučním suchém krmivu pro psy z čerstvého masa. Krmivo je složeno výhradně ze spousty čerstvých a kvalitních surovin, které nám sama příroda nabízí. Vyvíjeli jsme nové procesy, testovali nespočet možností co nejšetrnější výroby, až jsme konečně našli způsob, díky kterému se naše vize stala realitou. Společně s naším neméně inovativním výrobním partnerem z Německa – velmi úspěšnou rodinnou firmou, která má dlouholeté know-how ve výrobě krmiv – jsme konečně mohli realizovat naši recepturu a tím i náš sen o ještě lepších krmivech nejvyšší jakosti.

Vyvinuto v Rakousku / Vyrobeno v Německu.

Jsme přesvědčeni, že s naší recepturou a novou, obzvláště šetrnou metodou výroby přinášíme jednu z největších inovací kvality v segmentu krmiv pro domácí zvířata v posledních desetiletích.

A to nás přivedlo k našemu názvu: The Goodstuff! 

Jak a kým byla vytvořena receptura The Goodstuff?

Kromě našich zkušeností jako majitelů psů bylo nutné mít od samého počátku tým uznávaných odborníků, aby se The Goodstuff mohlo proměnit v realitu. Vývojový tým sestává kromě nás také z řady chovatelů, trenérů a biologičky a uznávané odbornice na psy Dr. Susanne Liederer.

wir-achtenNAŠE SLOŽENÍ


Maso

maso

Vysoce kvalitní čerstvá svalovina není jen vynikajícím nositelem chuti, ale je zejména bohatá na důležité živiny a esenciální nenasycené mastné kyseliny. Použité vysušené maso je také obzvláště vysoké kvality, je ideálním zdrojem cenných živočišných proteinů a je vysoce stravitelné.

Superpotraviny (Chia semena, lněné semínko a psyllium)

superpotraviny

Poskytují důležité látky pro pohybový aparát, kardiovaskulární systém a trávicí systém. Jako kvalitní zdroj Omega 3 mastných kyselin a dalších hodnotných složek poskytují ideální podporu pro kůži, srst a trávení.

Sacharidy

sacharidy

Psi potřebují energii pro zdraví, vytrvalost a vitalitu. Mnoho psů reaguje na hospodářské plodiny, jako je pšenice, špalda a další svěděním, nesnášenlivostí lepku, kožními problémy a alergiemi. Proto jsme se rozhodli použít amarant s nízkým glykemickým indexem, který považujeme za obzvláště hodnotnou alternativu. Vysoký obsah nesčetných důležitých živin jako jsou bílkoviny, esenciální aminokyseliny, lysin, nenasycené mastné kyseliny, minerální látky a stopové prvky, jakož i nízký glykemický index, dělají z amarantu ideální prvek pro regeneraci.

Játra

játra

Kromě vynikající chuti jsou játra přirozeným zdrojem denní potřeby vitamínů a stopových prvků. Vitamin B12 a kyselina listová jsou obzvláště dobře metabolizovány.

Ovoce a zelenina

ovoceazelenina

Každý vlk potřebuje kromě masa a sacharidů také zeleninu a ovoce, které žere z vnitřností kořisti jako první, protože je nedokáže rozštěpit a vstřebat sám. V krmivu The Goodstuff získáváme tyto životně důležité živiny z regionálně dostupného ovoce a zeleniny.

Byliny

byliny

Výběr bylinných směsí doplňuje obsah vitamínů a stopových prvků dle koncepce zdravé výživy a pomáhá při trávení. Rozmarýn a vitamin E jsou v krmivu The Goodstuff použity jako přírodní ochrana hodnotných tuků.

Zeolit

Zeolit je přírodní minerál a působí – velmi zjednodušeně – jako magnet, který přitahuje těžké kovy, toxiny, znečisťující látky a zbytky bakterií, udrží je a následně takto „naložený“ je opět vyloučen ve stolici.

VAŠE DOTAZY


Co nás odlišuje od ostatních superprémiových krmiv?

The Goodstuff se vyrábí novým, unikátním, velmi šetrným procesem, který nám umožňuje zpracovávat vyšší podíl čerstvé svaloviny a dalších vysoce kvalitních surovin. Při výrobě krmiva The Goodstuff nejsou ingredience nikdy vystaveny přehřátí nebo nadměrnému tlaku, zaměřujeme se na mimořádně šetrnou metodu vaření. To znamená, že živiny a vitamíny zůstávají v nejvyšší možné míře zachovány a The Goodstuff tak nabídne vašemu nejlepšímu příteli mimořádný zážitek plný přírodní chuti.

Proč používáme čerstvé a sušené maso?

Používáme maso. Hodně masa. Abychom byli přesní, 70%. Obsah masa musí být vysoký, ale zase ne příliš vysoký! Optimální obsah bílkovin jsme pečlivě vypočetli tak, aby nedocházelo k nepřirozeně rychlému růstu u mladých psů. Kombinace čerstvé svaloviny a sušeného masa bohatého na bílkoviny je přitom nutná proto, aby se dosáhlo optimálních nutričních hodnot a tím i ideální rychlosti růstu.

Proč sázíme na jeden druh bílkoviny?

Protože je to nejlepší pro vašeho psa! Vysoký podíl živočišných bílkovin v The Goodstuff pochází pouze z jednoho vysoce kvalitního zdroje masa. Proto je naše krmivo velmi snadno stravitelné a ideální pro citlivé psy všech plemen ve všech životních fázích.

Je The Goodstuff bezlepkový a bez obilovin?

ANO! Rozhodli jsme se pro mimořádně hodnotnou alternativu – amarant. Patří do rodiny Amaranthaceae, jako například také špenát. Garantujeme, že v naší receptuře nenajdete žádný lepek ani obilí.

Jsou v krmivu The Goodstuff použity konzervační látky?

NE! Chemické nebo umělé konzervační látky nemají v našem krmivu místo! K ochraně hodnotných tuků používáme pouze přírodní vitamin E a rozmarýn.

Jaké výhody má nižší glykemický index?

Sacharidy s nízkým glykemickým indexem jsou absorbovány pomaleji, což má pozitivní vliv na úroveň hladiny glukózy v krvi a přináší déletrvající pocit sytosti.

Proč některé receptury neobsahují glukosamin a chondroitin?

Přidávat tyto látky má smysl až od určitého věku psa. Pokud se doplňují příliš brzy, zabraňují, aby si pes dokázal tyto důležité látky ze své potravy získávat sám.

Které zdroje Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin The Goodstuff obsahuje?

Chia semínka a lněná semínka jsou obzvláště kvalitní zdroj Omega 3 mastných kyselin. V kombinaci s čistým kuřecím tukem, který je bohatý na Omega 6 mastné kyseliny, to vede k vyváženému a optimálnímu poměru Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin.

●●●

Jste z The Goodstuff stejně nadšeni jako my a naše mafiánská smečka? Tak neváhejte a prohlídněte si receptury. Provozujete e-shop nebo máte kamennou prodejnu a chcete nabídnout pejskům svých zákazníků výjimečný zážitek? Pošlete nám mail a my vám zašleme velkoobchodní podmínky.